Malorážkový náboj Blazer 22LR 40 gr

155,00 Kč
S DPH

Blazer 22LR je přesné a rychlé střelivo. Jedná se o střelivo HV (high velocity), které je vhodné do poloautomatických dlouhých zbraní. Blazer 22LR je univerzální střelivo vhodné jak pro terčovou střelbu, tak i pro lov drobné škodné a drobné zvěře. Malorážkové střelivo BLAZER je pojmem mezi střelci. Jedná se o ekonomickou řadu bez kvalitativních kompromisů. Malorážkové střelivo BLAZER je jednou z nejpopulárnějších značek amerického gigantu ATK ALLIANT TECHSYSTEMS

Tyto  náboje jsou prodejné pouze majiteli zbrojního průkazu. Náboje je možné zakoupit pouze na naší prodejně.  Náboje nezasíláme poštou ani jinou přepravní službou.

Počet
Vyprodáno


  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
604544619997